Úvod / Ze života školy / DOPRAVNÍ VÝCHOVA

DOPRAVNÍ VÝCHOVA

dopravni-vychova

V úterý dne 21. září 2021 se všechny třídy druhých ročníků zúčastnily dopravní výchovy, která je součástí našeho Školního vzdělávacího programu. Za spolupráce DDM Kyjov, Okresního ředitelství policie Hodonín a Městské policie Kyjov jsme absolvovali po třídách první část dopravní výuky, která se skládala z části teoretické a hlavně z části praktické. Na novém dopravním hřišti jsme si mohli vyzkoušet v praxi a za asistence policistů pravidla chůze po chodníku a po silnici, přechody se světelnými signály, znalost a respektování základních dopravních značek, a to jak v roli řidičů kol a koloběžek, tak i v roli chodců. Dopravní výchova je u dětí velmi oblíbená a již se těšíme na její část druhou, která proběhne na jaře 2022.