Úvod / Ze života školy / Lednové hudební odpoledne malých zpěváčků

Lednové hudební odpoledne malých zpěváčků

Dne 18. 1. se v naší družině konal druhý díl hudebního odpoledne, které bylo tentokrát zaměřeno na pěvecké činnosti a práci s hlasem. Děti se zde učily poznávat skladbu písně a další možné využití práce s různými písněmi. Nejprve jsme začínali správným dechovým cvičením, artikulačními cviky, rozezpíváním a poté jsme se vrhli na naši píseň o sněhulákovi. Všichni malí zpěváčci si zde přišli na své. Děti pracovaly velmi soustředěně a vysloužily si obrovskou pochvalu zejména za jejich sólová vystoupení, kde předvedly úžasné výkony.

Na závěr jsme celé odpoledne zakončili rytmickými chvilkami, kdy jsme společně pracovali  s naším oblíbeným pomocníkem metronomem za doprovodu nejrůznějších hudebních nástrojů.

Tomáš Mikulec, DiS.

Fotogalerie