Úvod / Ze života školy / Vánoční koledování se školní družinou

Vánoční koledování se školní družinou

Vánoce, Vánoce přicházejí, zpívejme přátelé! V naší tělocvičně se konalo malé vánoční koledování v podání dětí prvních, druhých a třetích tříd, které stále navštěvují, či navštěvovaly naši družinu. Programem byl společný zpěv těch nejznámějších vánočních koled, které si s námi zazpívali také rodiče těchto skvělých zpěváčků. Jako překvapení celé akce byl dárek pod stromečkem a zpráva od Ježíška, kterou jsme si společně přečetli. V dárečku se ukrývalo malé překvapení v podobě ozdoby vánočního stromečku, a každý si tento malý dáreček odnesl domů. Celá akce byla velmi zdařená a děti si zaslouží obrovskou pochvalu za jejich aktivní vystoupení. Děkujeme všem, kteří jste se zúčastnili této akce a mohli jste s námi prožít vánoční atmosféru s koledami. Přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok!

Tomáš Mikulec, DiS.

Fotogalerie