Úvod / Ze života školy / Listopadové sportovní odpoledne ve školní družině

Listopadové sportovní odpoledne ve školní družině

Dne 24. 11. se v naší družině uskutečnilo listopadové sportovní odpoledne. Akce probíhala v tělocvičně školy na Seifertově nám. Děti měly tentokrát za úkol zdolat opičí dráhu ve formě vzájemné štafety, kdy soutěžily ve dvojicích a učily se tak předávat štafetový kolík, který byl tematicky vyzdoben do podzimních barev. Nejrychlejší dvojice získaly za svůj výkon velké listové diplomy, které byly ztvárněny nejrůznějšími podzimními barvami. Všechny děti si i tentokrát zasloužily obrovskou pochvalu za jejich snahu a disciplínu při závodě. Každý závodník si s sebou na závěr celé akce odnesl diplom s lístkem malého sportovce.

Tomáš Mikulec                                    

Fotogalerie