Úvod / Ze života školy / Strašidelná škola

Strašidelná škola

I letos 31. 10. 2023 jsme se mohly pobavit na již 2. ročníku strašidelné školy. V odpoledních hodinách se naší školou nesly záhadné a děsivé zvuky. Aby bylo vše ještě strašidelnější, čekali jsme na setmění. Čas jsme si vyplnili pohádkou, která dokonale podtrhla atmosféru a strašidelný rej mohl začít. Poté, co pohádka oznámila konec a zazvonil zvonec, následovala stezka odvahy strašidelnou školou. Nebyla to jen tak nějaká stezka, byla to cesta plná záludných a začarovaných úkolů. Ti, kteří stezku pokořili, si vysloužili odměnu za hrdinství a nebojácnost. Mocné čáry máry všech šikovných ručiček vykouzlily hrůzu nahánějící hostinu, na které jsme si všichni pochutnali. Nesmělo chybět strašidelné tančení na oslavu této velkolepé události. Nezapomenutelné také bylo pestré zastoupení masek a kostýmů, které až braly dech a hlava šla kolem.

Fotogalerie zde.

6. a 4. oddělení ŠD, Lucie Urcová, Veronika Šimečkova, Veronika Jindrová