Úvod / Ze života školy / Podzimní sportovní odpoledne ve školní družině

Podzimní sportovní odpoledne ve školní družině

Dne 27. 9. se v naší družině uskutečnilo sportovní odpoledne na hokejbalovém hřišti u městského stadionu, kde si děti otestovaly svoje pohybové dovednosti formou jednoduchých zábavných her. Vše začínalo krátkou rozcvičkou a poté jsme se všichni přesunuli na opičí dráhu, soutěžili v běhu kolem hřiště, a na závěr jsme naše sportovní odpoledne zakončili střelbou na branku bez brankáře.

Děti si všechny hry náramně užily a jejich dovednosti byly oceněny malým diplomem šikovných sportovců, které pro ně připravil pan vychovatel. Je potřeba také ocenit šikovnost dětí při jednotlivých aktivitách a zejména výbornou koncentrovanost, motivaci k závodům a disciplínu po celou dobu trvání akce. Všichni už se tak společně těšíme na další sportovní akce, které nás již zanedlouho čekají.

Fotogalerie