Úvod / Ze života školy / Turnaj McDonald's Cup

Turnaj McDonald's Cup

I v letošním školním roce se žáci 1. stupně naší školy zúčastnili tradičního turnaje v malé kopané McDonald's Cup. Tentokrát jsme soutěžili v kategorii mladší (1. – 3. ročník) i starší (4. – 5. ročník). V obou kategoriích uspěli chlapci v okrskovém kole, které se konalo v Žarošicích a vybojovali si tak postup do okresního finále, které pořádala ve středu 3. května Hroznová Lhota. Také tady se kluci prezentovali bojovnými výkony, které je v obou kategoriích posunuly až do samotného finále. Zde získala obě mužstva krásné 2. místo.

Všem hochům blahopřejeme, děkujeme za předvedenou hru a výbornou reprezentaci školy. Zároveň bych chtěl poděkovat panu Červinkovi a Zýbalovi za pomoc s přípravou žáků v mladší kategorii.

Mgr. Radim Pokorný

Fotogalerie