Úvod / Ze života školy / Ples školy a slavnostní polonéza

Ples školy a slavnostní polonéza

V pátek 17. 2. se konal na KD v Kyjově tradiční ples SRPŠ naší školy. Úžasná atmosféra plesu byla určitě díky velkému množství účastníků, krásné tombole i dobré kapele, ale také zásluhou skvělé přípravy, kterou zajistili třídní důvěrnici SRPŠ v čele s paní Kristýnou Fukanovou.

Jak bývá zvykem, i letos nacvičili žáci devátých ročníků na úvod plesu polonézu. Celkem 48 žáků ze všech pěti devátých tříd připravilo určitě nezapomenutelné chvíle nejen sobě a svým rodičům, ale i všem ostatním účastníkům plesu.

Kromě polonézy pak naši žáci nacvičili také půlnoční překvapení plesu, kterým doplnili celou plejádu vystoupení – Aerobicu Kyjov s jejich dvěma krásnými sestavami i mistrovským vystoupení a tanečníky latinsko-amerických tanců Petera a Mariku (Marika Koláříková je žákyni naší školy).

Velké díky za krásný ples patří nejenom našemu skvělému kolektivu rodičů SRPŠ, ale také samozřejmě všem sponzorům plesu, bez nich by nemohla být tombola, žákům devátých tříd i jejich rodičům, kteří je podporovali.

Už dnes se opět těším na viděnou se všemi na dalším plese příští rok.

Mgr. Hana Juříková

Fotogalerie zde.

Video zde.