Úvod / Ze života školy / Lyžařský výcvik tříd 7.A a 7.B

Lyžařský výcvik tříd 7.A a 7.B

Dne 15. 1. 2023 se třídy 7.A a 7.B vydaly autobusem na lyžařský výcvik společně s učiteli tělesné výchovy a paní asistentkou Petrovou. Žáci byli ubytováni v penzionu Národní Dům, který se nachází ve Starém Městě. Každé ráno se autobusem dopravili do lyžařského areálu. Strávili zde polovinu dne, poté se vrátili zpátky na penzion. Každý večer měli žáci zábavný program, který si připravili holky a kluci z obou tříd. Někteří z žáků na lyžích stáli poprvé, jiní už byli profesionálové. V pátek 20. 1. 2023 jsme bezpečně přijeli zpátky k naší škole. Všichni z nás si odvezli velmi hezké vzpomínky a zážitky. Počasí nám přálo, díky němu jsme si lyžařský výcvik mohli ještě více užít. 

Nela Otépková, 7.A

Fotogalerie