Úvod / Ze života školy / Zpívalo se, koledovalo se

Zpívalo se, koledovalo se

Ve čtvrtek 22. prosince 2022 se žáci 3.- 5. tříd sešli u vánočního stromku, aby si společně zazpívali známé koledy a zpříjemnili si tak poslední chvíle před odchodem na vánoční prázdniny. Program doplnily pásmem básniček děti ze třídy 4.C, které společně s dětmi ze třídy 3.C zazpívaly píseň „Půlnoční“. Vystoupení proběhlo v klidné předvánoční atmosféře, za což si poděkování zaslouží nejen všechny děti, ale také účinkující, kteří se podíleli na přípravě programu.

Radim Pokorný

I za nepříznivých podmínek kvůli velké nemocnosti dětí ve školní družině jsme se před vánočními prázdninami sešli, abychom si společně zazpívali vánoční koledy u Betlému před kulturním domem. Naše zpívání zaujalo i ostatní děti, které moc dlouho neotálely a přidaly se k nám. Možnosti využili také rodiče zúčastněných dětí a na konci jsme si všichni společně zazpívali vánoční koledy, což vytvořilo krásné pouto mezi dětmi a rodiči. Velkou pochvalu si zaslouží zejména trojice malých odvážlivců z naší školní družiny, kteří se rozhodli i v tak malém počtu přijít a krásně zazpívat. Všechny děti za projevené úsilí a zájem čekal malý dáreček, který pro ně Ježíšek připravil u vánočního stromečku  v naší družině.

Tomáš Mikulec