Úvod / Ze života školy / 72 hodin už pojedenácté

72 hodin už pojedenácté

Ve čtvrtek 13. října se dvacítka žáků naší školy, členů Ekologického a Žákovského parlamentu se svými učitelkami vypravila uklízet městský park opět v rámci projektu 72 hodin, ukliďme si kolem sebe. Ve spolupráci s Technickými službami za účasti pana ing. Františka Svobody jsme shrabali listí a vysbírali odpadky v parku.

Ostatní žáci naší školy se účastnili úklidu 13. a 14. října v hodinách pracovních činností – prošli ulice přilehlé k budovám školy a vysbírali všechno, co nepatří do parčíku pod školou.

Stejně jako předešlá léta se děti divily, kdo a proč odhazuje věci mimo koše v parku i na ulici.

Z odvedené práce jsme měli dobrý pocit a příští rok se do užitečného projektu rádi zase zapojíme.

Koordinátorky projektu EKOŠKOLA, Mgr. Jitka Režňáková a EVVO, Mgr. Kamila Kostihová