Úvod / Ze života školy / Strašidelná škola

Strašidelná škola

Už jste se někdy ve škole báli? My z družiny trošku ano. I když jinak než při písemce nebo zkoušení.

V úterý 1. 11. se budova naší školy na ,,Seifertce" proměnila na strašidelný zámek, kterým se potemnělými chodbami toulali duchové a jiné podivné bytosti. Za zvuku tajemné hudby linoucí se chodbami se snažili postrašit naše žáčky, kteří překonávali sami sebe a pouze s baterkou za svitu svíček procházeli celou budovou a plnili různé úkoly. I přes špetku strachu to všichni zvládli a radost z ,,přežití" jim hodně zvedlo sebevědomí.

Odměnou jim bylo setkání s rodiči v tělocvičně, kde se odreagovali u diskotéky. Všichni společně jsme si u toho pochutnávali na obřím rautu, na kterém se podíleli i rodiče přinesenými upečenými dobrotami. Na závěr jako třešnička na dortu, bylo vystoupení skupiny Tarakona-Fire a Light s ohňovou show, která umocnila pohádkovou atmosféru večera. Užaslé oči dětí a lehký úsměv na tvářích rodičů, nám byly tou nejlepší odměnou za odvedenou práci. Moc Vám děkujeme, milí rodiče, za účast, úžasné dobroty a hlavně ochotu si večírek užít.

Vychovatelky Veronika Šimečková, Lucie Urcová, Jarmila Rajsiglová

Více fotek ve fotogalerii zde.

Fotogalerie