Úvod / Ze života školy / Pasování prvňáčků 2022

Pasování prvňáčků 2022

Mezi tradiční akce naší školy patří pasování prvňáčků, které se letos konalo v pátek 23. září odpoledne na školním hřišti budovy na Seifertově náměstí.

Všichni prvňáčci měli pro své rodiče, prarodiče i sourozence připravenou básničku nebo písničku a společně také anglicky zazpívali „Hello song“, který se zvládli naučit během svých prvních školních týdnů. Po tomto úvodním vystoupení pan ředitel každé z nastoupených dětí slavnostně pasoval na prvňáčka a pak už se malé i velké děti rozběhly na připravená stanoviště, kde si mohly zaházet na cíl, prolézt dlouhým tunelem, projít se na chůdách apod. Komu při těchto aktivitách vyhládlo, mohl si pochutnat na vlastnoručně opečeném špekáčku. Počasí nám letos přálo a tak si mohli všichni přítomní užít příjemné a pohodové odpoledne.