Úvod / Ze života školy / Ples a polonéza žáků 2022

Ples a polonéza žáků 2022

V letošním roce se nám opět po roční pauze podařilo dne 5. 5. uspořádat Ples rodičů a přátel školy. Celým večerem nás provázela kapela APOLLON z Vracova. Na úvod plesu si již tradiční připravili žáci devátého ročníku pod vedením Mgr. Hany Juříkové slavnostní polonézu. Kluci se změnili na mladé pány a děvčata na mladé slečny, kterým to ve společenských šatech velmi slušelo. Své sedmiměsíční snažení korunovali krásně provedenou polonézou a tím důstojně zahájili celý ples.

V průběhu večera se dále představili žáci naší školy: Tobiáš Cyril Černý jako žonglér a  Marika Koláříková s partnerem v latinsko-amerických tancích. Tobiášovo téměř profesionální vystoupení patřilo dozajista k vrcholům plesu. Také Marika s partnerem předvedli úžasné výkony, které jim vynesly spoustu ocenění v tanečních soutěžích. Jsme velice hrdí, že takto šikovné děti jsou žáky naší školy.

Plesem jsme uzavřeli plesovou sezónu 2022 a již vyhlížíme sezónu následující, která snad již umožní konání plesu ve standardním zimním období, i když i jarní ples měl své nesporné výhody.