Úvod / Ze života školy / Exkurze sedmých tříd do VIDY

Exkurze sedmých tříd do VIDY

Po dlouhé době koronavirové krize nastalo konečně uvolnění všech restrikcí a my jsme mohli navštívit místa, kam jsme se dříve nedostali. Ve dnech 6. a 9. 5. se všechny sedmé ročníky zúčastnily exkurze do VIDY. Seznámili jsem se zde s mnoha fyzikálními jevy a vyzkoušeli jsme si různé fyzikální pokusy. Součástí expozice byl i program Světelná laboratoř, kde jsme byli rozděleni do skupin a pod vedením jsme experimentovali s různými typy luminiscence. Po skončení programu ve VIDĚ jsme den zakončili v TRON Aréně, kde jsme využili všechny poslední zbytky sil a zabojovali v týmech při laser game. Exkurze se nám líbila a doufáme, že příští školní rok bude ještě příznivěji nakloněn podobným akcím.

Zuzana Šimečková a Vojtěch Mahdal,  7. A

Fotogalerie