Úvod / Ze života školy / Veselý plot

Veselý plot

Současná složitá doba ovlivnila nejen dospělé, ale i děti. V době distanční výuky si vyzkoušely společně se svými učiteli řadu nových metod práce a aktivit, které jim pomohly překonat úskalí v práci přes počítač. Ani výtvarná výchova nezůstala beze změny. Obrázky, které v té době vznikaly, nemohly být vystavené ve škole, jak byly děti zvyklé. Tak se zrodil nápad udělat si nástěnku na plotě školy. Každý den přibývala nová dílka žáků první i druhé třídy na plotové výstavce a přinášela tak radost nejen dětem a jejich rodičům, ale i všem kolemjdoucím. Častokrát se tu zastavily maminky s dětmi, které si ukazovaly třeba na podzimní dráčky. Zahlédnout jsme mohli ale i seniory, kterým barevné obrázky přikouzlily úsměv na tvář. Každá procházka k našemu školnímu plotu znamenala pro děti nejen pohybovou aktivitu, která je bez tělesné výchovy velmi důležitá, ale i potěšení ze společného projektu.

Žáci a učitelé 1. C a 2. C
Eva a Radim Pokorní