Úvod / Aktuality / SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ NÁVRH LOGA ŠKOLY

SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ NÁVRH LOGA ŠKOLY

Jelikož se naše škola chystá na změnu loga školy a nové vizuální identity spojené s kompletním přepracováním webových stránek, vyhlásili jsme v měsíci říjnu soutěž o nejlepší návrh loga školy. Mám radost, že žáci nezaháleli a odevzdali celkem 35 návrhů nového loga. Hodnotící komise (M. Ivičičová, R. Klech, I. Klečková, I. Machová) tak měla nelehkou úlohu vybrat ty nejlepší. Nakonec byly vybrány 3 nejlepší návrhy od těchto autorů: Nela Válková 9. B, Zuzana Bouchalová 9. B, Sandra Šalšová a Nela Křižánková 9. A. Zvláštní cena komise byla udělena návrhu loga školy od autorů Robina Vaňka a Adama Tyla z 9. B za jejich komplexní přístup k návrhu, který obsahoval také podrobné vysvětlení jednotlivých prvků loga. Výhercům gratulujeme a vzkazujeme, ať se zastaví do ředitelny převzít cenu. Všem, kteří se zapojili do soutěže, patří velké poděkování. Vítězné návrhy, které budou jako inspirace předloženy grafickému studiu, si můžete prohlédnout (pořadí dle výše uvedených autorů).

Mgr. Radek Klech, ředitel školy