Úvod / Aktuality / UDĚLALI JSME VELKÝ SKOK!

UDĚLALI JSME VELKÝ SKOK!

Do nového školního roku vstupuje ZŠ J. A. Komenského se skvělým umístěním. V celoroční hře projektu Recyklohraní se naše škola umístila na 10. místě, v rámci kraje potom na 2. místě. V loňském roce jsme skončili na 282. místě. Soutěže se zúčastnilo 1700 škol z celé republiky. Tento velký posun se nám podařil nejen díky pravidelnému sběru baterií, mobilů, drobného elektra, ale zejména díky úspěšnému plnění průběžných úkolů. Mezi ty nejzajímavější patřil úkol „Najdi svého elektrosaura“, kdy děti hledaly nejstarší elektrický přístroj nejen doma, ale i u babiček a dědečků na půdě. Z nejlepších fotografií si udělaly výstavku. V projektu budeme rádi pokračovat i v letošním školním roce.

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří se jakkoli do Recyklohraní zapojili a přispěli svou pomocí ke krásnému úspěchu.

Mgr. Martina Kůřilová, garant projektu