Úvod / Aktuality / INFORMACE PRO RODIČE ŽÁKŮ 6. TŘÍD

INFORMACE PRO RODIČE ŽÁKŮ 6. TŘÍD

Vážení rodiče,

níže najdete informace týkající se rozdělení Vašich dětí do jednotlivých tříd 6. ročníku, kde jsme se snažili maximálně vyhovět Vašim požadavkům. Dále se nám podařilo naplnit náš důležitý požadavek spočívající v zajištění co nejvíce kvalitní a vysoce individualizované péče o Vaše děti prostřednictvím velmi nízkého počtu žáků ve třídách. Však posuďte sami.

Jsme si také vědomi toho, že přechod na 2. stupeň může být pro mnohé žáky náročnou životní situací, a tak jsme si pro ně připravili třídenní adaptační program pod vedením zkušené dvojice pracovníků našeho školního poradenského pracoviště (metodik prevence pro 2. stupeň a školní psycholog). Více informací naleznete níže.

Přeji Vašim dětem co nejpohodovější vstup do nového školního roku.

Mgr. Radek Klech, ředitel školy