Úvod / Aktuality / ČTYŘNÁSOBNÍ VÍTĚZOVÉ

ČTYŘNÁSOBNÍ VÍTĚZOVÉ

O tom, že vítězství není nikdy dost jsme se mohli přesvědčit koncem dubna na sportovních soutěžích okresního charakteru, kam vyrazili žáci 1. a 2. stupně.

Celou šňůru vítězství odstartovali kluci 20. 4. 2023 na okresním kole v basketbalu. Z celkově 8 týmů se umístili na 1. místě, a tak postoupili do krajského kola, které se koná 5. května opět v Kyjově. Na jejich úspěch navázaly holky, které v konkurenci 4 týmů vyhrály okresní kolo v basketbalu. Postoupily tak do krajského kola, které se koná 10. 5. v Brně.

Nicméně nezaháleli ani žáci 1. stupně, kteří vyhráli jak v kategorii žáků 1. - 3. tříd, tak v kategorii 4. - 5. tříd základní části okresního kola fotbalového turnaje McDonald's Cup. Držme jim pěsti 3. 5. na finále v Hroznové Lhotě.

Všem našim úžasným sportovcům patří obrovská gratulace a velké díky za špičkovou reprezentaci naší školy!