Úvod / Aktuality / 10 LET SPOLU

10 LET SPOLU

10 let spolu_pozvánka

Zveme vás na den otevřených dveří, který pořádáme dne 4. 5. 2023 od 14:30 do 17:30 hodin. Tato akce s bohatým programem nese název 10 LET SPOLU, jelikož je tomu právě 10 let od sloučení dvou základních škol v Kyjově. Ohlédnutí za tehdejší situací zde: Kyjov plánuje sloučit dvě základní školy - Hodonínský deník (denik.cz)

Máme pro vás připravený bohatý program v budově školy na Újezdě.

Pro děti:

„Cestou za vědou“ – dílničky a workshopy („Namíchej si svůj drink“, „S robotem Bee-botem“, „Co umí fyzika“, „Do lesa za zvířátky“, ad.)

Na závěr obdrží děti drobnou odměnu.

Pro dospělé:

- prohlídka školy s prezentací nových učeben

- prezentace minulosti i současnosti školy

- prezentace školního poradenského pracoviště s krátkými přednáškami a workshopy

- ukázky zajímavých výukových metod

Kulturní představení v hudebním sále (pěvecký sbor, taneční vystoupení a další) – začátky v 15.15 (oficiální přivítání návštěvníků) a 16.30.

Divadelní vystoupení žáků 1. stupně na chodbě v přízemí – začátky v 15.00 a 16.15.

Těšíme se na viděnou.