Úvod / Aktuality / ÚSPĚCH V SOUTĚŽI JIŽNÍ MORAVA ČTE 2022

ÚSPĚCH V SOUTĚŽI JIŽNÍ MORAVA ČTE 2022

V listopadu se v Městské knihovně Kyjov konalo slavnostní vyhlášení vítězů literární a výtvarné soutěže Jižní Morava čte na téma Co vypráví voda. Z naší školy se literární části soutěže účastnili žáci ze třídy 3.D, 5.B, 5.C, 8.D a 9.E.

Žáci byli velmi úspěšní. Ve třech různých kategoriích zvítězili: Vašíček Filip 3.D, Valihrachová Anastázie, Valihrachová Antonie, Začalová Amálie, Začalová Viktorie, Dziková Klára 5.B, Kotyková Markéta 5.C,  Martina Záhumenská, Ondřej Novák a Ondřej Spáčil, všichni z 8.D.

Jako vzorová práce zabývající se ekologií byla přečtena napůl úvaha a napůl báseň Nikoly Zlámalové z 9.E.

Z výtvarné části byli vyhodnoceni opět Valihrachová Anastázie, Valihrachová Antonie, Začalová Amálie, Začalová Viktorie, Dziková Klára 5.B a celá třída 5.A, jejíž práce postupuje do krajského kola.

Gratulujeme!

Všem žákům děkujeme za účast v soutěži a za reprezentaci naší školy.

Oceněné práce žáků 2. stupně si můžete přečíst zde.

Bočková Vanda, Machová Ilona

Fotogalerie