Úvod / Aktuality / PŘIJMEME ŠKOLNÍKA

PŘIJMEME ŠKOLNÍKA

Nabízíme volné pracovní místo na pozici školníka. Nástup možný od 1. 8. 2022. Práce na hlavní pracovní poměr je rozmanitá, od drobných elektrikářských prací přes vodo-topo až k běžné údržbě budovy a jejího okolí.

Nabízíme stabilní zaměstnání na plný úvazek s dlouhodobou perspektivou, nadstandardním platovým ohodnocením formou odměn, možností ubytování ve školnickém bytě, příspěvky na obědy, kulturní akce a zdravotní péči.

Hledáme člověka, který je manuálně zručný, spolehlivý, časově flexibilní a nebojí se všestranné práce ve škole plné dětí. Vyučení v oboru elektrikář nebo elektromontér s §6 vyhlášky 50/78 Sb. výhodou.

Žádost včetně životopisu a kontaktu zasílejte nejpozději do 12. 7. 2022 na e-mail: hana.jurikova@zskyjov.cz. Pohovory s vybranými uchazeči se uskuteční dne 14. 7. 2022.