Rychlý kontakt

Základní škola J. A. Komenského Kyjov,

příspěvková organizace města Kyjova
Újezd 990
697 24 Kyjov
Tel: +420 518 306 565
E-mail: zs.kom(zavináč)zskyjov.cz
Web: www.zskyjov.cz

Návštěvnost

Celkem návštěv:
303 687
Dnes:
17
Tento týden:
390
Unikátní návštěvníci:
80 177

NAŠI NEJLEPŠÍ

VE ŠKOLNÍM ROCE 2017/18

1. Cena ředitele školy za vynikající prospěch. Uděluje se žákům 2. stupně, kteří dosáhli v pololetí i na konci školního roku na vysvědčení samé výborné, tzn. mají celkový průměr 1,00.

2. Cena ředitele školy za překonávání životních překážek. Uděluje se žákům 1. a 2. stupně, kteří úspěšně a dlouhodobě překonávají výukové, zdravotní nebo sociální překážky, které jim brání v jejich úspěšném rozvoji. Návrhy podávají pedagogičtí pracovníci školy.

3. Nejlepší student anglického (německého) jazyka. Nejlepší studenty v kategorii mladší žáci a starší žáci určí učitelé cizích jazyků na základě soutěže. Součásti soutěže: diktát, řízený rozhovor, překlad neznámého textu.

4. Nejlepší student matematiky. Ocenění se uděluje žákům 2. stupně, návrhy podávají učitelé matematiky podle účasti a umístění v matematických soutěžích.

5. Nejlepší sportovec. Nejlepší sportovce vyberou učitelé tělesné výchovy na základě vynikajících výkonů žáka, reprezentace školy a chování fair play. Cena se uděluje v kategorii žáci mladší a starší, chlapci a dívky.

6. Zápis do Zlaté knihy ZŠ J. A. Komenského. Do Zlaté knihy budou zapsáni žáci, kteří obdrželi výše uvedené ceny nejméně 4×, dále žáci nebo skupiny žáků, kteří dosáhli vynikajícího umístění v soutěžích krajského nebo celostátního významu.

Žákům, kteří mají sníženou známku z chování se výše uvedené ceny neudělují.


       
BARBORA FRAJOVÁ
6. A
MIKULÁŠ JAN KRAJTL
6. A
NIKOLA ZÁLEŠÁKOVÁ
6. A
ALEŠ VACULOVIČ
6. B
       
NELA ŽŮRKOVÁ
7. B
MICHAELA BRÍDLOVÁ
8. A
VOJTĚCH MENŠÍK
8. B
KATEŘINA SEDLÁKOVÁ
9. A
 
MICHAELA NEDVĚDICKÁ
9. B

   
NELA ŽŮRKOVÁ
7. B
JANA ANTLOVÁ
8. A

   
ONDŘEJ PATERA
7. A
AGÁTA KYSOVÁ
8. A

   
ŠÁRKA LUNGOVÁ
6. B
VÍT ŠIRŮČKA
8. B

       
NIKOLA ZÁLEŠÁKOVÁ
6. A
FILIP FRIDRICH
7. D
ZUZANA HORŇÁKOVÁ
8. B
JAKUB LUNGA
9. B