Celkem návštěv:

DOMOVSKÁ STRÁNKA

Vítejte na webových stránkách Základní školy J. A. Komenského v Kyjově
Budova 1. stupně na Seifertově náměstí Budova 2. stupně na ulici Újezd

Vážení rodiče budoucích prváčků!

4. 3. 2019
Miniature

Zápis do prvních tříd na školní rok 2019/2020 proběhne 4. a 5. dubna 2019 od 14.00 do 16.00 hodin v budově na Seifertově náměstí. Do první třídy budou zapsány děti narozené od 1. 9. 2012 do 31. 8. 2013. Zákonný zástupce předloží rodný list dítěte a svůj občanský průkaz. Žádost o odklad povinné školní docházky je nutno doložit posouzením školského poradenského zařízení a dětského lékaře. Doporučujeme předložit obě potvrzení už při zápisu.

Kritéria umožňující zařazení žáka do přípravné třídy:
Přípravná třída bude zřízena, pokud se v ní bude vzdělávat nejméně deset dětí, u kterých je předpoklad, že zařazení do přípravné třídy vyrovná jejich vývoj. Zařazení dítěte do přípravné třídy musí být doporučeno pedagogicko-psychologickou poradnou.

V případě, kdy počet zájemců přesahuje kapacitu školy, se rozhodne postupně podle kritérií v tomto pořadí:

1. Dítěti byl doporučen odklad školní docházky.
  2. Dítě má bydliště ve spádové oblasti ZŠ J. A. Komenského, přísp. org. města Kyjova.
  3. Dítě má bydliště v Kyjově.
  4. Starší sourozenec dítěte je žákem naší školy.
  5. Aspoň jeden zákonný zástupce pracuje v Kyjově (nutno doložit potvrzením od zaměstnavatele).

Seznam dětí přijatých do přípravné třídy i do první třídy bude anonymně zveřejněn. Zákonný zástupce převezme rozhodnutí o přijetí vydané školou.

Školní ples SRPŠ 2019

31. 1. 2019
Miniature

Letošní školní ples je za námi. Velké poděkování patří paní předsedkyni SRPŠ Kristýně Fukanové, která se postarala o bezchybný průběh plesu, třídním důvěrnicím za zabezpečení a přípravu tomboly, paní učitelce Haně Juříkové a žákům 9. tříd za nácvik slavnostní polonézy, všem účinkujícím, skvělé kapele a všem sponzorům, protože díky jejich štědrosti se podařilo připravit bohatou tombolu. Výtěžek z plesu zůstane v pokladně SRPŠ a bude využit pro naše žáky. Děkujeme.

Seznam sponzorů plesu

Půjdeme do školy 2019

10. 1. 2019

Vážení rodiče předškoláků!

Každoročně Vám nabízíme projekt Půjdeme do školy, abychom Vašim dětem usnadnili hravou formou nástup do první třídy. Těšíme se na setkání v termínech: 21. února, 28. února, 7. března, 14. března a 21. března 2019 vždy v 16.00 hodin v budově prvního stupně na Seifertově náměstí. S sebou si přineste přezůvky a dobrou náladu.

Potřebují děti pravidla?

1. 1. 2019
Miniature

MŠ Střed a ZŠ J. A. Komenského Kyjov Vás zvou v pondělí 14. ledna 2019 od 16 hodin v hudebním sále ZŠ J. A. Komenského na besedu se speciálním pedagogem Mgr. Jiřím Haldou. Více informací na pozvánce.

PF 2019

21. 12. 2018
Miniature

Vánoce plné lásky, klidu, rodinné pohody a úspěšný rok 2019 přejí všem dětem a jejich blízkým zaměstnanci školy.

Strana 123. . .26Vše