Celkem návštěv:

DOMOVSKÁ STRÁNKA

Vítejte na webových stránkách Základní školy J. A. Komenského v Kyjově
Budova 1. stupně na Seifertově náměstí Budova 2. stupně na ulici Újezd

Informace pro rodiče žáků prvních tříd

19. 6. 2019
Miniature

Školní rok bude zahájen v pondělí 2. září 2019 v 8.00 hodin v budově na Seifertově náměstí.

Od 26. 8. 2019 máte možnost přihlásit děti ke školnímu stravování u vedoucí stravování v budově na Újezdě a do školní družiny u vedoucí vychovatelky v budově na Seifertově náměstí.

2. září bude vyučování jen do 9.00 hodin, děti mohou přejít do školní družiny. Obědy ve školní jídelně budou vydávány od 9.00 hodin. Děti si přinesou aktovku. V 16.00 hodin proběhne první schůzka rodičů s třídními učitelkami, na které budete informováni o organizačních záležitostech.

Pro zobrazení organizace výuky v prvním týdnu a seznamu pomůcek obdržených od školy klikněte zde.

Výsledky sběru hliníku a víček od PET lahví

13. 6. 2019
Miniature

Výsledky sběru víček od PET lahví.

Výsledky sběru hliníku.

Obhajoba 4. titulu Ekoškola

28. 5. 2019

Milý Ekotýme,

je mou milou povinností vám oznámit, že na základě auditu a dodaných podkladů, rozhodla hodnotící komise o udělení titulu Ekoškola vaší škole ZŠ J. A. Komenského, Kyjov.

V příloze zasílám zprávu z auditu, tabulku kritérií a ocenění pro Ekotým. Tímto také získáváte oprávnění po dobu čtyř let používat logo, vlajku a název Ekoškola.

Po dvou letech od obhájení titulu proběhne na vaší škole konzultace k programu Ekoškola.

Přeji pohodové dny a titul s dětmi a rodiči pořádně oslavte.

Marie Servítová

Mezinárodní program Ekoškola

TEREZA, vzdělávací centrum, z. ú.
Haštalská 17, 110 00 Praha 1

Přijímací zkoušky – výsledky

13. 5. 2019
Miniature
Výsledky přijímací zkoušky do rozšířené výuky matematiky a cizích jazyků. Pokud je  dítě žákem naší školy, bude v příštím roce automaticky do těch tříd zařazeno, rodiče už nemusí školu kontaktovat. Noví žáci, kteří ještě neobdrželi rozhodnutí o přijetí, musí kontaktovat školu k jeho vydání.

Výsledky RVJ
Výsledky RVM

Výsledky sběru starého papíru

9. 5. 2019
Miniature

Výsledky sběru starého papíru za září 2018 a duben 2019 zde.

Strana 123. . .29Vše