Měsíční plán září 2019

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
2.9.
(Po)
 

8:00

Zahájení školního roku 2019/2020

 

 

 

10:00

Pedagogická rada
- v místnosti v jídelně - všichni pedagogičtí pracovníci - TU - hlášení počtu žáků, ověřte důvody nepřítomnosti žáků s rodiči

 

 

 

 

Organizační pokyny
- TU ve svých třídách - dozory Ú - netřídní, viz info

 

 

 

 

TU
- aktualizujte předměty v Bakalářích do úterý do 13 hodin - proveďte kontrolu a opravu informací o žácích v Evidenci - seznam dětí, které nemají v Evidenci fotografii, předejte Mer

 

 

 

 

Konec výuky, oběd
- 1. tř. v 9:00 - 2.- 5. tř. končí v 9:00, TU, odveďte žáky do ŠD, na oběd s vámi jdou ti, kteří do ŠD nechodí ŠD jde na oběd 9:15 - 8., 9. tř. končí v 8:40 -6., 7. tř. končí v 8:50

 

 

 

 
3.9.
(Út)
 

 

TU
- aktualizujte předměty v Bakalářích do úterý do 13 hodin - proveďte kontrolu a opravu informací o žácích v Evidenci - seznam dětí, které nemají v Evidenci fotografii, předejte Mer

 

 

 

 

Konec výuky, oběd
- 1. tř. v 9:40 - 2.- 5. tř. končí po 4. hod., TU odveďte žáky do ŠD, na oběd s vámi jdou ti, kteří do ŠD nechodí ŠD jde na oběd v 12:20 - 8., 9. tř. končí v 11:50 - 6., 7. tř. končí v 12:05

 

 

 

 

Zahájení výdeje svačinek

 

 

 

 

Organizační pokyny
- TU ve svých třídách - dozory Ú - netřídní, viz info - v 1. hod. vydávání učebnic pro 6. tř. a nové žáky (Bay, Mez)

 

 

 

 
4.9.
(St)
 

 

Začátek výuky podle platného rozvrhu
- 1. tř. do 9:40

 

 

 

 
5.9.
(Čt)
 

 

Návrh kroužků 2019/20
- zapište v infu kroužek, který budete dětem nabízet ( předpokádaný den konání)

 

 

 

 

1. tř.
- do 10:40

 

 

 

 
6.9.
(Pá)
 

8:00-13:15

Adaptační program

6.C, 6.D

Bob, Pek, Rež

 

8:30-14:00

Dětský sportovní koktejl
- nahlaste ZŘ, ve kterých hodinách odcházíte

 

 

 

 

1. tř.
- do 11:35

 

 

 

 
9.9.
(Po)
 

8:00-13:15

Adaptační program

6.B

Pož, Vys

 

 
10.9.
(Út)
 

16:00

Třídní schůzka
- v kmenových učebnách

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E

Bob, Nap, Pož, Pro, Rež

 

 
11.9.
(St)
 

8:00-13:15

Adaptační program

6.E

Pro, Wl

 

 
12.9.
(Čt)
 

8:55-11:35

Porada metodiků prevence

 

Svo

 

10:50-11:35

Beseda v knihovně

6.A

Žm

 

14:00

Schůze ped. rady
- v jídelně

 

 

 

 
13.9.
(Pá)
 

8:00-12:30

Preventivní program - Boršov

5.C

Van

 

 
16.9.
(Po)
 

13:45

Ekoparlament

 

 

Vv1

 

Adaptační program

6.A

Nap, Špr

 

 
17.9.
(Út)
 

7:00-14:30

Sběr papíru na Újezdě
+ baterie, mobily

 

 

 

 

Adaptační program

6.A

Nap, Špr

 

 
18.9.
(St)
 

7:00-12:00

Sběr papíru na Seifertově náměstí

 

 

 

 
19.9.
(Čt)
 

 

Kontrola TK II. st.
- poučení o bezpečnosti, zápis hodin, absence do 14. 9., Šťa

 

 

 

 

Studium

 

Kch

 

 
20.9.
(Pá)
 

 

Kontrola TK II. st.
- poučení o bezpečnosti, zápis hodin, absence do 14. 9., Šťa

 

 

 

 
25.9.
(St)
 

10:00-12:30

Běh s trikolorou
- všechny třídy 1. stupně v parku

 

 

 

 
27.9.
(Pá)
 

15:30

Zábavné odpoledne pro prváčky

 

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři