Měsíční plán červen 2019

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
3.6.
(Po)
 

8:00-12:30

MDD - ART mlýn Bohslavice

1.B, 1.C

Mo, Svo, Šb

 

14:00-15:30

Zkouška na J. A. K. SHOW (generálka)
Účast všech nutná!

 

 

 

 
4.6.
(Út)
 

8:00-12:00

Zapisované aktivity
- viz pokyny od vedoucích jednotlivých aktivit - vedoucí aktivit, které probíhají ve škole, mají nad žáky stálý dozor - dozor nad třídami I. st. (suterén, první p.) mají TU

 

 

 

9:55-10:40

AJ
- TU ve svých třídách

4.A, 4.B, 4.C

 

 

 
5.6.
(St)
 

12:00-13:40

J. A. K. SHOW
- pěvecká soutěž na 2. stupni - přihlášené třídy

6.A, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.B, 8.C, 9.A, 9.C, 9.D

Abe, Bal, Bay, Boč, Chy, Juř, Kos, Kůř, Mach, Na, Np, Pol, Šim, Žm

 

 

Mléko do škol

 

 

 

 

Kontrola TK II. st.
- zápis hodin, absence, bezpečnost do 31. 5. Šťa

 

 

 

 
6.6.
(Čt)
 

8:30-10:00

Vystoupení ZUŠ

0.(0.), 1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C, 5.D

Báb, Čum, Fri, Gru, Hai, Hor, Jul, Kle, Mo, Pav, Pek, Pok, Řez, Sol, Svo, Šp, Šb, Urc, Van, Vaš

 

13:00

Sem. Kyjov

 

Šťa, Žm

 

 

Kontrola TK II. st.
- zápis hodin, absence, bezpečnost do 31. 5. Šťa

 

 

 

 
7.6.
(Pá)
 

 

Výlet

5.A, 5.B

Hai, Pok

 

 

Kontrola TK II. st.
- zápis hodin, absence, bezpečnost do 31. 5. Šťa

 

 

 

 

Ovoce do škol
- Ú - před vyučováním ve školní jídelně

 

 

 

 

Výlet

6.C, 7.C

Kos, Mach

 

 
10.6.
(Po)
 

 

Ozdravný pobyt - Hutisko - Solanec.

4.A, 4.B, 4.C

Pe, Pok, Rez, Van

 

 
11.6.
(Út)
 

8:00-12:30

Florbal - ukázka - horní hřiště - Újezd
8. 15 - 9. 15 hodin - první třídy, 0. roč. 10. 00 - 11. 00 hodin - druhé třídy 11. 15. - 12. 15 hodin - třetí třídy - nelze využívat pro TV ani pro relaxaci během velké přestávky

0.(0.), 1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D

Báb, Čum, Fri, Gru, Hor, Jul, Kle, Mo, Pav, Řez, Svo, Šp, Šb

 

 

Ozdravný pobyt - Hutisko - Solanec.

4.A, 4.B, 4.C

Pe, Pok, Rez, Van

 

 
12.6.
(St)
 

 

Mléko do škol

 

 

 

 

Výlet

7.B, 7.D

Hdá, Juř

 

 

Ozdravný pobyt - Hutisko - Solanec.

4.A, 4.B, 4.C

Pe, Pok, Rez, Van

 

 

Výlet

8.C, 8.D

Abe, Boč, Pol

 

 
13.6.
(Čt)
 

 

Ozdravný pobyt - Hutisko - Solanec.

4.A, 4.B, 4.C

Pe, Pok, Rez, Van

 

 

Výlet

8.A

Np, Raj

 

 

Výlet - Buchlov

3.A, 3.B

Čum, Jul, Šp

 

 
14.6.
(Pá)
 

8:00-11:30

Pasování žáků 1. tříd na čtenáře.
Akce proběhne v městské knihovně.

1.A, 1.B, 1.C

Kle, Mo, Svo, Šb

 

 

Ovoce do škol
- Ú - před vyučováním ve školní jídelně

 

 

 

 

Ozdravný pobyt - Hutisko - Solanec.

4.A, 4.B, 4.C

Pe, Pok, Rez, Van

 

 
17.6.
(Po)
 

15:00

Ocenění žáků starostou města
- atrium městské radnice - vybraní žáci

 

 

 

 

Výlet

5.C, 5.D

Pek, Sol, Urc, Vaš

 

 

Výlet 1. A, 2. C - ZOO Lešná

1.A, 2.C

Kle, Pav

 

 
18.6.
(Út)
 

 

Seminář Hv

 

 

 

 
19.6.
(St)
 

10:00-11:30

Olympijský běh

0., 1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C, 5.D

Báb, Čum, Fri, Gru, Hak, Hai, Hor, Jar, Jul, Kle, Mo, Pav, Pe, Pok, Řez, Sol, Svo, Šp, Šb, Urc, Van, Vaš

 

 

Atletický den města Kyjova

 

 

 

 

Mléko do škol

 

 

 

 
20.6.
(Čt)
 

14:00

Pedagogická rada

 

 

 

 
21.6.
(Pá)
 

 

Výlet

6.A

Boč, Or

 

 

Předání titulu Ekoškola - Praha

 

Kos, Na

 

 

Ovoce do škol
- Ú - před vyučováním ve školní jídelně

 

 

 

 

Výlet

6.D

Boč, Or

 

 

Basketbalový memoriál Dubňany

 

Mez

 

 
24.6.
(Po)
 

 

Kočovné divadlo 1. st
třídy ze Seifertova náměstí v 8. 00 hodin třídy z Újezdu v 10. 00 hodin

 

 

 

 

OČMS II. st.

 

 

 

 
25.6.
(Út)
 

 

OČMS I. st.

 

 

 

 
26.6.
(St)
 

 

Mléko do škol

 

 

 

 
27.6.
(Čt)
 

 

Školní akademie
- ml. žáci

 

 

 

 
28.6.
(Pá)
 

 

Vydávání vysvědčení

 

 

 

 

Školní akademie

 

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři