Měsíční plán leden 2019

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
3.1.
(Čt)
 

UPOZORNĚNÍ
Je nutné, abyste se každý den přihlásili do Bakalářů a zkontrolovali zprávy.

 
4.1.
(Pá)
 

 

Ovoce do škol
- Ú - před vyučováním ve školní jídelně

 

 

 

 
7.1.
(Po)
 

9:00-10:30

Plavání

2.A

Fri

 

10:30-12:00

Plavání

2.B, 2.C

Gru, Pav

 

 
8.1.
(Út)
 

8:00- 9:30

Plavání

3.A, 3.B

Čum, Jul

 

11:20-12:50

Plavání

3.C, 3.D

Hor, Řez

 

 
9.1.
(St)
 

 

Mléko do škol

 

 

 

 
10.1.
(Čt)
 

8:15- 9:45

Dopravní výchova DDM

4.C

Van

 

 
11.1.
(Pá)
 

8:00-12:30

Pracovní dílny se dřevem v ateliéru na Seiferově náměstí
4. A, 4. B od 8. 00 hodin 2. A, B, C od 10. 00 hodin Děti si přinesou kladívko, cena 80 Kč.

2.A, 2.B, 2.C, 4.A, 5.A

Fri, Gru, Pav, Pe, Pok

 

 

Ovoce do škol
- Ú - před vyučováním ve školní jídelně

 

 

 

 
13.1.
(Ne)
 

 

Lyžařský výcvikový kurz

7.B, 7.C

Mas, Or, Špr

 

 
14.1.
(Po)
 

9:00-10:30

Plavání

2.A

Fri

 

10:30-12:00

Plavání

2.B, 2.C

Gru, Pav

 

16:00

Přednáška J. Haldy v HS

 

 

 

 

Lyžařský výcvikový kurz

7.B, 7.C

Mas, Or, Špr

 

 
15.1.
(Út)
 

8:00- 9:30

Plavání

3.A, 3.B

Čum, Jul

 

11:20-12:50

Plavání

3.C, 3.D

Hor, Řez

 

 

Lyžařský výcvikový kurz

7.B, 7.C

Mas, Or, Špr

 

 
16.1.
(St)
 

8:00- 9:40

Dopravní výchova DDM

4.A

Pe

 

9:55-11:35

Dopravní výchova DDM

4.B

Jar

 

 

Lyžařský výcvikový kurz

7.B, 7.C

Mas, Or, Špr

 

 

Mléko do škol

 

 

 

 
17.1.
(Čt)
 

 

Lyžařský výcvikový kurz

7.B, 7.C

Mas, Or, Špr

 

 

Dějepisná olympiáda

 

 

 

 
18.1.
(Pá)
 

 

Lyžařský výcvikový kurz

7.B, 7.C

Mas, Or, Špr

 

 

Ovoce do škol
- Ú - před vyučováním ve školní jídelně

 

 

 

 
21.1.
(Po)
 

9:00-10:30

Plavání

2.A

Fri

 

10:30-12:00

Plavání

2.B, 2.C

Gru, Pav

 

 

Seminář Hv

 

 

 

 
22.1.
(Út)
 

8:00- 9:30

Plavání

3.A, 3.B

Čum, Jul

 

11:20-12:50

Plavání

3.C, 3.D

Hor, Řez

 

 
23.1.
(St)
 

14:00-14:30

Biologická olympiáda
- šk. kolo

 

Suk, Wer

 

 

Mléko do škol

 

 

 

 
24.1.
(Čt)
 

14:00

Pedagogická rada

 

 

 

 
25.1.
(Pá)
 

 

Ovoce do škol
- Ú - před vyučováním ve školní jídelně

 

 

 

 
28.1.
(Po)
 

9:00-10:30

Plavání

2.A

Fri

 

10:30-12:00

Plavání

2.B, 2.C

Gru, Pav

 

 
29.1.
(Út)
 

8:00- 9:30

Plavání

3.A, 3.B

Čum, Jul

 

11:20-12:50

Plavání

3.C, 3.D

Hor, Řez

 

 

Olympiáda Čj - okr. kolo

 

Žm

 

 
30.1.
(St)
 

8:30

Filmové představení - 1. stupeň

4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C, 5.D

Hai, Jar, Pe, Pok, Sol, Van, Vaš

 

 

Matematická olympiáda - okr. kolo
- žáci 5. a 9. ročníku

 

 

 

 

Mléko do škol

 

 

 

 
31.1.
(Čt)
 

8:30

Filmové představení - 1. stupeň

0.(0.), 1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D

Báb, Čum, Fri, Gru, Hor, Jul, Kle, Mo, Pav, Svo

 

Zpracováno v systému Bakaláři