Měsíční plán červen 2018

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
1.6.
(Pá)
 

8:00

Den dětí - návštěva hasičské zbrojnice

2.A, 2.B, 2.C, 2.D

Čum, Hor, Jul, Řez

 

8:00-11:55

Den dětí na 1. stupni
- individuální program každé třídy s TU -11:55 - 12:30 dozor ve ŠD - Hai

 

 

 

 

Ovoce do škol

 

 

 

 
5.6.
(Út)
 

8:00-10:00

Plavecký výcvik

2.A, 2.B

Čum, Jul

 

9:45-13:15

Plavecký výcvik

2.C, 2.D

Hor, Řez

 

 

Výlet

7.A, 8.A

Np, Raj

 

 

Výlet

8.D

Heb, Suk

 

 

Mléko do škol

 

 

 

 
7.6.
(Čt)
 

11:45-13:25

Kyberkriminalita

9.B

Or

 

 

Výlet ZOO Vyškov

1.A, 1.B, 1.C

Fri, Gru, Pav

 

 
8.6.
(Pá)
 

 

Ovoce do škol

 

 

 

 

Výlet

5.A, 5.B

Hak, Pok

 

 
11.6.
(Po)
 

 

Ozdravný pobyt v přírodě Hutisko - Solanec

4.A, 4.C

Mo, Sol

 

 

Výlet

7.B

Juř, Kůř

 

 
12.6.
(Út)
 

8:00-13:40

Finanční gramotnost

9.C

Kůř, Šťa

 

8:00-10:00

Plavecký výcvik

2.A, 2.B

Čum, Jul

 

9:45-13:15

Plavecký výcvik

2.C, 2.D

Hor, Řez

 

 

Atletický den města Kyjova

 

Mas, Mez

 

 

Mléko do škol

 

 

 

 

Výlet

8.C

Bay, Dam

 

 

Výlet

5.C, 5.D

Jar, Kle, Šv

 

 

Ozdravný pobyt v přírodě Hutisko - Solanec

4.A, 4.C

Mo, Sol

 

 
13.6.
(St)
 

8:00-10:00

Pasování na čtenáře - knihovna Kyjov

1.A, 1.B, 1.C

Fri, Gru, Pav

 

 

Výlet

7.C, 7.D

Abe, Boč, Pol

 

 

Ozdravný pobyt v přírodě Hutisko - Solanec

4.A, 4.C

Mo, Sol

 

 
14.6.
(Čt)
 

8:30

Vystoupení tanečního oboru ZUŠ
Vstupné 20 Kč se platí na místě.

0., 1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 3.B, 3.C, 4.B, 5.C

Báb, Čum, Fri, Gru, Hai, Hor, Jul, Kle, Pav, Růž, Svo, Šb, Van

 

 

Malá kopaná - okr. kolo
- dolní hřiště

 

Mas

 

 

Finanční gramotnost

9.B

Abe, Or

 

 

Ozdravný pobyt v přírodě Hutisko - Solanec

4.A, 4.C

Mo, Sol

 

 
15.6.
(Pá)
 

 

Ozdravný pobyt v přírodě Hutisko - Solanec

4.A, 4.C

Mo, Sol

 

 

Ovoce do škol

 

 

 

 
18.6.
(Po)
 

 

Ozdravný pobyt v přírodě Hutisko - Solanec

4.B, 4.D

Hak, Hai

 

 
19.6.
(Út)
 

 

Výlet

8.B

Boč, Hr

 

 

Výlet

6.A, 6.B, 6.C, 6.D

Hdá, Juř, Kos, Šim

 

 

Mléko do škol

 

 

 

 

Ozdravný pobyt v přírodě Hutisko - Solanec

4.B, 4.D

Hak, Hai

 

 
20.6.
(St)
 

10:00

Olympijský běh

0.(0.), 1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 3.A, 3.B, 3.C

Báb, Čum, Fri, Gru, Hor, Jul, Pav, Pe, Růž, Řez, Svo, Šb, Van

 

 

Ozdravný pobyt v přírodě Hutisko - Solanec

4.B, 4.D

Hak, Hai

 

 
21.6.
(Čt)
 

14:00

Pedagogická rada

 

 

 

 

Ozdravný pobyt v přírodě Hutisko - Solanec

4.B, 4.D

Hak, Hai

 

 
22.6.
(Pá)
 

 

Ovoce do škol

 

 

 

 

Přijetí nejlepších žáků u starosty

 

 

 

 

Ozdravný pobyt v přírodě Hutisko - Solanec

4.B, 4.D

Hak, Hai

 

 
25.6.
(Po)
 

 

OČMS

 

 

 

 
26.6.
(Út)
 

 

Mléko do škol

 

 

 

 

OČMS

 

 

 

 
28.6.
(Čt)
 

 

Kočovné divadlo - hřiště na Seifertově náměstí
V 8. 30 třídy ze Seifertova náměstí V 10. 30 třídy z budovy na Újezdě

 

 

 

 
29.6.
(Pá)
 

 

Závěrečná akademie

 

 

 

 

Vydávání vysvědčení

 

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři