Měsíční plán květen 2018

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
1.5.
(Út)
 

 

Mléko do škol

 

 

 

 
2.5.
(St)
 

14:00-16:00

Generální zkouška na J. A. K. SHOW

 

 

 

 

Volitelné přeměty a 2. cizí jazyk
- žáci odevzdají přihlášky TU - 6. B, C, D - 2. cizí jazyk - 9. C, D - volitelný předmět

 

 

 

 

Malá kopaná - Žarošice

 

Mas

 

 
3.5.
(Čt)
 

14:30-17:00

Konzultace

 

 

 

 

Volitelné přeměty a 2. cizí jazyk
TU, odevzdejte přihlášky žáků Šťa. Žáci, kteří přihlášku neodevzdali v termínu, budou zařazeni podle potřeb školy.

 

 

 

 
4.5.
(Pá)
 

12:00-13:40

J. A. K. SHOW

6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.D, 8.A, 8.B, 8.C, 8.D, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D

Abe, Bal, Bay, Bob, Boč, Heb, Hr, Juř, Kos, Kůř, Mach, Np, Or, Raj

 

 

McDonald´s Cup

 

Pok

 

 

Ovoce do škol

 

 

 

 
5.5.
(So)
 

 

Anglie

 

Np, Pol

 

 
6.5.
(Ne)
 

 

Anglie

 

Np, Pol

 

 
7.5.
(Po)
 

 

Anglie

 

Np, Pol

 

 

Ředitelské volno

 

 

 

 
8.5.
(Út)
 

 

Anglie

 

Np, Pol

 

 

Mléko do škol

 

 

 

 
9.5.
(St)
 

15:30

Slovácké divadlo

 

Boč, Hdá

 

 

Přijímací zkoušky do RVM

 

 

 

 

ZA- příprava
- zveřejnění nabídky ZA : tištěnou formou do tříd, vyvěšením na školní web, Šťa

 

 

 

 

Anglie

 

Np, Pol

 

 
10.5.
(Čt)
 

11:45-13:25

Kyberkriminalita

7.D

Abe

 

 

Pohár rozhlasu - ml. žáci

 

 

 

 

Anglie

 

Np, Pol

 

 

Přijímací zkoušky do RVJ

 

 

 

 
11.5.
(Pá)
 

9:55-11:35

ŽENY V MISÍCH AČR
- beseda, KD Kyjov - vstupné zdarma

9.A, 9.B, 9.C, 9.D

 

 

10:30-12:00

Návštěva knihovny

5.D

Jar

 

 

Výlet

2.C, 2.D

Hor, Řez

 

 

Ovoce do škol

 

 

 

 

ZA - příprava
- přihlašování žáků prostřednictvím Bakalářů

 

 

 

 
12.5.
(So)
 

 

ZA - příprava
- přihlašování žáků prostřednictvím Bakalářů

 

 

 

 
13.5.
(Ne)
 

 

ZA - příprava
- přihlašování žáků prostřednictvím Bakalářů

 

 

 

 
14.5.
(Po)
 

 

ZA - příprava
- přihlašování žáků prostřednictvím Bakalářů

 

 

 

 

Exkurze 9. tříd do Prahy

9.A, 9.B, 9.C, 9.D

Bob, Boč, Mach, Na, Or

 

 
15.5.
(Út)
 

8:00-10:00

Plavecký výcvik

2.A, 2.B

Čum, Jul

 

9:45-13:15

Plavecký výcvik

2.C, 2.D

Hor, Řez

 

 

Dopravní výchova

 

 

 

 

Mléko do škol

 

 

 

 

Exkurze 9. tříd do Prahy

9.A, 9.B, 9.C, 9.D

Bob, Boč, Mach, Na, Or

 

 
16.5.
(St)
 

 

Exkurze 9. tříd do Prahy

9.A, 9.B, 9.C, 9.D

Bob, Boč, Mach, Na, Or

 

 
17.5.
(Čt)
 

11:45-13:25

Kyberkriminalita

9.B

Or

 

 

Dopravní výchova

 

 

 

 
18.5.
(Pá)
 

 

ZA - příprava
- předání seznamů přihlášených žáků vedoucímu aktivity, Šťa

 

 

 

 

Ovoce do škol

 

 

 

 

SOU Havlíčkova

8.C, 8.D

Mas, Špr

 

 
21.5.
(Po)
 

8:00-12:45

ÚP Hodonín

8.A, 8.B

Hr, Np

 

 

Workshop s rodilou mluvčí v Aj
- vybrané třídy

 

 

 

 

ZA - příprava
- předání seznamů přihlášených žáků vedoucímu aktivity, Šťa

 

 

 

 
22.5.
(Út)
 

8:00-10:00

Plavecký výcvik

2.A, 2.B

Čum, Jul

 

9:45-13:15

Plavecký výcvik

2.C, 2.D

Hor, Řez

 

12:55-14:30

Kyberkriminalita

9.D

Boč

 

 

Workshop s rodilou mluvčí v Aj
- vybrané třídy

 

 

 

 

Mléko do škol

 

 

 

 

Sběr papíru

 

 

 

 

ZA - příprava
- organizace aktivit - předání pokynů žákům - bezpečnost

 

 

 

 
23.5.
(St)
 

7:30-10:30

ÚP Hodonín
- po příjezdu výuka pokračuje

8.C

Bay

 

9:30-12:45

ÚP Hodonín
- po příjezdu výuka pokračuje

8.D

Heb

 

 

Workshop s rodilou mluvčí v Aj
- vybrané třídy

 

 

 

 

Dopravní výchova DDM
8. 30 hodin - 2. C, D 10. 15 hodin - 2. A, B

 

Čum, Hor, Jul, Řez

 

 

Sběr papíru

 

 

 

 

ZA - příprava
- organizace aktivit - předání pokynů žákům - bezpečnost

 

 

 

 
24.5.
(Čt)
 

8:00

Fotografování - třídy na Seifertově náměstí

 

 

 

 

Workshop s rodilou mluvčí v Aj
- vybrané třídy

 

 

 

 

ZA - příprava
- organizace aktivit - předání pokynů žákům - bezpečnost

 

 

 

 

Výměnný pobyt v Polsku

 

Np, Raj

 

 
25.5.
(Pá)
 

8:00

Výlet - Lednice

2.A, 2.B

Čum, Jul

 

 

Ovoce do škol

 

 

 

 

ZA - příprava
- organizace aktivit - předání pokynů žákům - bezpečnost

 

 

 

 

Výměnný pobyt v Polsku

 

Np, Raj

 

 
26.5.
(So)
 

 

Výměnný pobyt v Polsku

 

Np, Raj

 

 
27.5.
(Ne)
 

 

Výměnný pobyt v Polsku

 

Np, Raj

 

 
28.5.
(Po)
 

 

Výměnný pobyt v Polsku

 

Np, Raj

 

 

ZA - příprava
- organizace aktivit - předání pokynů žákům - bezpečnost

 

 

 

 
29.5.
(Út)
 

8:00-10:00

Plavecký výcvik

2.A, 2.B

Čum, Jul

 

9:45-13:15

Plavecký výcvik

2.C, 2.D

Hor, Řez

 

 

Seiferos - ukázky dravců
1. st. v 8:00 2. st. v 10:00

 

 

 

 

Mléko do škol

 

 

 

 

ZA - příprava
- organizace aktivit - předání pokynů žákům - bezpečnost

 

 

 

 
30.5.
(St)
 

 

ZA - příprava
- organizace aktivit - předání pokynů žákům - bezpečnost

 

 

 

 

Fotografování třídních kolektivů
- Újezd (viz rozpis) - v odpoledních hodinách fotografování pedagogického sboru

 

 

 

 
31.5.
(Čt)
 

8:00

Den dětí - návštěva hasičské zbrojnice

1.A, 1.B, 1.C

Fri, Gru, Pav

 

 

Zapisované aktivity

 

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři