Měsíční plán březen 2018

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
1.3.
(Čt)
 

8:00- 9:40

Preventivní program

5.A

Hak

 

9:55-11:35

Preventivní program

5.C

Kle

 

16:00

Schůzka předškoláků - Seifertovo nám.

 

 

 

 

LVK Přemyslov

7.A, 7.D

Mas, Špr, Van

 

 
2.3.
(Pá)
 

9:45-13:15

Plavecký výcvik

3.A

Búř

 

 

Ovoce do škol

 

 

 

 

LVK Přemyslov

7.A, 7.D

Mas, Špr, Van

 

 
5.3.
(Po)
 

 

Preventivní program - ŠD 1. a 3. oddělení

 

 

 

 

Workshop s rodilou mluvčí v Aj

 

 

 

 
6.3.
(Út)
 

 

Mléko do škol

 

 

 

 

Workshop s rodilou mluvčí v Aj

 

 

 

 

Chemická olympiáda
- okr. kolo ve Strážnici

 

Pek

 

 

Preventivní program - ŠD Újezd

 

 

 

 
7.3.
(St)
 

8:00-10:00

Plavecký výcvik

3.B, 3.C

Svo, Van

 

 

Workshop s rodilou mluvčí v Aj

 

 

 

 
8.3.
(Čt)
 

16:00

Schůzka předškoláků - Seifertovo nám.

 

 

 

 

Workshop s rodilou mluvčí v Aj

 

 

 

 

Hasík - preventivní program pro druháky
2. C - 8. 00 hodin 2. D - 8. 55 hodin

 

Hor, Řez

 

 
9.3.
(Pá)
 

9:45-13:15

Plavecký výcvik

3.A

Búř

 

 

Ovoce do škol

 

 

 

 
12.3.
(Po)
 

14:00

Recitační soutěž
- v HS

 

 

 

Poznámka:
TU II. st. předejte Bay 70 Kč/ž - vstupné do divadla podle aktuálního počtu žáků.

 
13.3.
(Út)
 

 

Mléko do škol

 

 

 

 

Basketbal - st. žáci
- okr. kolo

 

Mez

 

 

Divadlo Zlín - Past na myši
- celý 2. stupeň + TU (vybírejte 100 Kč) - svačinky je možné si vyzvednout ve ŠJ před odjezdem - odjezd 8:15, návrat kolem 14. hodiny (oběd bude)

 

 

 

 
14.3.
(St)
 

8:00-10:00

Plavecký výcvik

3.B, 3.C

Svo, Van

 

12:00-13:40

Exkurze do čističky

7.A, 7.B

Raj, Rež

 

 

Hasík - preventivní program pro druháky
2. C - 8. 00 hodin 2. D - 8. 55 hodin

 

Hor, Řez

 

Poznámka:
TU II. st. předejte Bob 30 Kč/ž- dopravné do divadla, dle skutečného počtu žáků.

 
16.3.
(Pá)
 

9:45-13:15

Plavecký výcvik

3.A

Búř

 

 

Basketbal - st. i ml. dívky
- okr. kolo

 

Mez

 

 

Ovoce do škol

 

 

 

 
19.3.
(Po)
 

 

Preventivní program ŠD - 4. a 5. oddělení

 

 

 

 
20.3.
(Út)
 

 

Preventivní program ŠD - 2. a 6. oddělení

 

 

 

 

Mléko do škol

 

 

 

 
21.3.
(St)
 

8:00-10:00

Plavecký výcvik

3.B, 3.C

Svo, Van

 

 

Vernisáž výstavy

 

 

 

 
22.3.
(Čt)
 

14:30-17:00

Konzultace

 

 

 

16:00

Schůzka s rodiči 4.A, 4.C v HS

 

Mo, Sol

 

 

Seminář Hv

 

Bal

 

 
23.3.
(Pá)
 

9:45-13:15

Plavecký výcvik

3.A

Búř

 

12:00-13:40

Exkurze do čističky

7.C, 7.D

Bal, Rež

 

 

Ovoce do škol

 

 

 

 
27.3.
(Út)
 

8:00-10:00

Plavecký vývcik

2.A, 2.B

Čum, Jul

 

9:45-13:15

Plavecký výcvik

2.C, 2.D

Hor, Řez

 

 

Mléko do škol

 

 

 

 
28.3.
(St)
 

12:00-13:40

J. A. K. SHOW
- pěvecká soutěž pro 6. a 7. třídy - dozor TU

 

 

 

15:30

Slovácké divadlo

 

Boč, Hdá

 

 
29.3.
(Čt)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 

 

 
30.3.
(Pá)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři