Měsíční plán leden 2018

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
1.1.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
2.1.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
3.1.
(St)
 

11:45-13:25

Zdravověda

7.B

 

 

 
4.1.
(Čt)
 

9:55-11:35

Preventivní program

5.B

Pok

 

 
5.1.
(Pá)
 

9:45-13:15

Plavecký výcvik

3.A

Pe

 

 

Ovoce do škol

 

 

 

 
8.1.
(Po)
 

8:00- 9:40

Preventivní program

7.D

Abe

 

 

Instruktorský kurz

 

Špr

 

 
9.1.
(Út)
 

8:00

Preventivní program

2.A

 

 

10:00

Preventivní program

2.C

 

 

 

Seminář - Brno

 

Šim

 

 

Instruktorský kurz

 

Špr

 

 

Mléko do škol

 

 

 

 
10.1.
(St)
 

8:00-10:00

Plavecký výcvik

3.B, 3.C

Svo, Van

 

8:00

Preventivní program

3.A

Pe

 

8:00-11:35

SOU Havlíčkova
- vybraní žáci z 9. tříd

 

Rež

 

13:00-17:00

Hodnocení žáků
- sem. pro 1. st

 

 

 

 

Instruktorský kurz

 

Špr

 

 
11.1.
(Čt)
 

13:00-17:00

Hodnocení žáků
- sem pro 2. st

 

 

 

 

Instruktorský kurz

 

Špr

 

 
12.1.
(Pá)
 

8:00- 9:40

Preventivní program

4.C

Sol

 

9:45-13:15

Plavecký výcvik

3.A

Pe

 

9:55-11:35

Preventivní program

4.D

Vaš

 

 

Ovoce do škol

 

 

 

 
14.1.
(Ne)
 

 

LVK Staré Město

7.B, 7.C

Mas, Or, Špr

 

 
15.1.
(Po)
 

 

LVK Staré Město

7.B, 7.C

Mas, Or, Špr

 

 
16.1.
(Út)
 

12:55-14:30

Preventivní program

8.D

Heb

 

 

Mléko do škol

 

 

 

 

LVK Staré Město

7.B, 7.C

Mas, Or, Špr

 

 
17.1.
(St)
 

8:00-10:00

Plavecký výcvik

3.B, 3.C

Svo, Van

 

 

LVK Staré Město

7.B, 7.C

Mas, Or, Špr

 

 
18.1.
(Čt)
 

12:00-13:40

Preventivní program

7.A

Raj

 

 

LVK Staré Město

7.B, 7.C

Mas, Or, Špr

 

 
19.1.
(Pá)
 

9:45-13:15

Plavecký výcvik

3.A

Pe

 

11:45-13:25

Zdravověda

7.D

Abe

 

 

LVK Staré Město

7.B, 7.C

Mas, Or, Špr

 

 

Ovoce do škol

 

 

 

 
22.1.
(Po)
 

14:00

Soutěž v Aj

 

Pol

 

 
23.1.
(Út)
 

8:00

Preventivní program

2.B

 

 

10:00

Preventivní program

2.D

 

 

 

Mléko do škol

 

 

 

 
24.1.
(St)
 

8:00-10:00

Plavecký výcvik

3.B, 3.C

Svo, Van

 

11:45-13:25

Preventivní program

6.D

Hdá

 

 

Přírodovědná beseda v HS
- 3. h. všechny 5. třídy - 4. h. všechny 7. třídy (Indonésie) - dozor vyučující

 

 

 

 

Seminář v knihovně pro přihlášené

 

 

 

 
25.1.
(Čt)
 

8:00- 9:40

Preventivní program

5.A

Hak

 

9:55-11:35

Preventivní program

5.C

Kle

 

14:00

Pedagogická rada

 

 

 

 
26.1.
(Pá)
 

9:45-13:15

Plavecký výcvik

3.A

Pe

 

9:55-11:35

Preventivní program

4.B

Hai

 

11:45-13:25

Preventivní program

6.B

Juř

 

 

Ovoce do škol

 

 

 

 
30.1.
(Út)
 

 

Mléko do škol

 

 

 

 
31.1.
(St)
 

8:00-10:00

Plavecký výcvik

3.B, 3.C

Svo, Van

 

Zpracováno v systému Bakaláři